|
De SPIL staat voor Studievereniging voor Politicologen In Leiden. De SPIL organiseert excursies, lezingen, debatten, masterclasses, feesten, borrels, reizen en brengt vier keer per jaar het magazine 'Debat' uit. Ook verzorgt de SPIL de boekverkoop, samenvattingen, oefententamens, bijlessen en andere vormen van studie-ondersteuning.
Speciaal voor eerstejaarsstudenten wordt het Eerstejaarsweekend georganiseerd, zie hier onder voor meer informatie. Mocht je van voetballen houden kun je je ook aansluiten bij SPIL United. Om van deze diensten gebruik te maken kun je lid worden van de SPIL. De SPIL is een vereniging waarbij je je medestudenten en ouderejaarsstudenten op een prettige manier leert kennen, bijvoorbeeld op de maandborrel. De activiteiten zorgen voor verdieping, verbreding en probeert de kennis die in college wordt geleerd in de praktijk te brengen.
SPIL biedt je de mogelijkheid om je organisatorische en communicatieve vaardigheden te ontwikkelen door in commissies werkzaam te zijn. Voor de verschillende commissies zie het tabblad commissies.
|